EV SSL Certificate

Uudised


SMSjazz on lisanud kasutajatele statistika lehe.

Hei, oleme teinud Sinu jaoks uuenduse!

Anname Sulle teada, et saad nüüd reaalajas jälgida, mis toimub teele pandud SMS-idega ning nõha eelnevalt saadetud sõnumite statistikat.

Vajuta nuppu "Minu graafikud ja saatmised" ja nõed jooksvalt sõnumite väljaminemist, soovitud perioodil saadetud sõnumite hulka ning ka seda, kuhu riikidesse Sinu sõnumid on jõudnud.

Vaata kohe üle, tõesti päris lahe on! :)

Parimate soovidega, Sinu SMSjazz
UBER eelistab meeldetuletusteks SMS-i

100 miljoni dollarilise väärtusega UBER eelistab oma klientidele meeldetuletuste saatmiseks kasutada lühisõnumit aplikatsioonisiseste sõnumite asemel. Täpsemalt saadetakse oma klientidele teavet erinevate päevapakkumiste kohta.

Suuremates USA linnades töötav UberEATS võimaldab kasutajatel mobiiliaplikatsioonis valida meelepärane lõunasöök ning mõne minuti möödudes toimetatakse see Uberi juhi poolt soovitud kohta.

Uberi suurimaks komistuskiviks UberEATSi käivitamisel oli inimeste harjumus lõunatada tööruumidest väljaspool. Paljudele tuli alles sööklajärjekorras meelde, et oleks võinud palju hõlpsamini tellida lõunasöögi otse kontorisse.

Lahenduseks oli programmiga liitujatele saata kiire meeldetuletus konkreetse päeva pakkumistest.

UBER-il on võimalus saata aplikatsioonisiseseid meeldetuletusi kuid sellegipoolest eelistavad nad SMS-i. See demonstreerib hõsti SMS-i efektiivsust, sest vaevalt trantspordigigant säärast kampaaniat korraldab, et kahjumit teenida. :)


SMS Reklaam VS E-mail.

See on küsimus, mis on paljudel peast läbi kõinud: "Kui ma saadan juba maile, siis kas on mõtet teha ka SMS reklaami?". "Kui ma teen SMS reklaami, siis kas on mõtet üldse maile saata?"

õigem küsimus oleks pigem see, et MILLAL varem nimetatud reklaamkanaleid kasutada.

SMS reklaam on loetavuse poolest mailist peajagu üle - 98% sõnumitest avatakse ja 90% neist loetakse esimese 3 minuti jooksul lõbi. Emaili avatakse keskmiselt 30-40%.

Seega SMS reklaami suurim väärtus seisneb tema võimes inimeseni toimetada Teie poolt soovitud sõnum - teade kampaania alguse kohta, meeldetuletus lõheneva salongikõlastuse kohta...

SMS on kõige otsesem viis kliendiga suhtlemiseks ja reaktsiooni ärgitamiseks.

Aga Email?!

Kindlasti sama väärtuslik turunduskanal Teie arsenalis, kuid teise eesmärgiga. Emaili tugevus seisneb võimaluses luua lähedasemat ja tugevamat sidet oma kliendiga - Te saate edastada inimesele just sellist infot ja sellises pikkuses nagu Te soovite ja heaks peate.

Kui need kaks asja kokku panna...

...siis Te saate luua olukorra, kus maili teel olete kliendiga kasvatanud suhet ja usaldus - jaganud kasulikku informatsiooni ja eraldanud ennast teistest ettevõtetest, kes võtavad ühendust vaid siis, kui neil on kliendile pakkumine. Nüüd, kui pärast selle "heatahte" kasvatamist, on Teil pakkumine, siis Te saate selle SMS-i ga edastada, et info jõuaks kõikide inimeste silmade ette ja et nad selle tulemusel ka reageeriks. Sõnumiga edastatud pakkumistest haaratakse keskmiselt 5-7x rohkem kinni.


SMSjazz-i mobiilirakendus...

...nüüd saadaval kõikidele meie klientidele, kes korraldavad SMS kampaaniaid või saadavad teavitavaid tekstsõnumeid. :)

Et Teie jaoks elu natukene lihtsamaks teha, valmistasime mobiilirakenduse, kus saate hõlpsasti hallata oma kontaktigruppe, korraldada SMS reklaamkampaaniaid, ajastada SMS teavituste saatmist - põhimõtteliselt teha pea kõike, mida olete varasemalt teinud läbi meie veebiliidese.

Vahel tuleb ikka ette olukordi, kus arvutile pole ligipääsu aga tõõ vajab tegemist. Kuna nutifoniga pole kõige mugavam mööda veebilehte ringi kolistada, siis nüüd saategi alla laadida meie mobiilirakenduse ka kõike sealt korraldada:

Androidi jaoks: https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.smsjazz.www

iOS jaoks:

Kui "olete lennus" ja käed-jalad on tööd täis, siis võite muidugi alati meile helistada ja paneme sõnumid Teie eest teele!


Uuenenud SMSjazz-i koduleht

Woop - woop, saime lõpuks tehtud - uuendasime SMSjazz-i kodulehte! :)

Ajaga tuleb ikka kaasas käia ja ega meie sellestki pääse. Tegime SMSjazz.net-le võikese uuenduskuuri, et leht oleks natukene kasutajasõbralikum, kuid samas jätsime alles juba tuttavaks saanud funktsionaalsuse sõnumite saatmise poolel.

Kui keegi leiab mõne kirjavea või tunneb, et miskit on puudu/üle, siis andke meile teada, oleksime võga tõnulikud!

Edukaid saatmisi,
SMSjazz


Muuda Facebooki Like-d kontaktandmeteks

Pole vist enam ühtki ettevõtet, kellel puuduks Facebooki leht. Ja miks peakski? See on täiesti tasuta võimalus, mis on kättesaadav igale ettevõtjale.

Siit tuleneb ka pisikene "valukoht". Keskmine kasutaja Like-b 55-t erinevat lehte. Kui teavitusi tuleb nii paljudest kohtadest, siis kas inimene jõuab need ka kõik põhjalikult läbi lugeda? Vaevalt...

Lahenduseks on saata oma tähtsamad teadaanded/pakkumised inimestele SMS-i ja maili teel. Aga kuidas kätte saada Likejate telefoninumber ja email?

Korraldage Facebooki siseseid kampaaniad, mille eesmärgiks on mitte koguda Like-sid vaid inimeste kontaktandmeid. Sel juhul tuleks kindlasti lisada stiimul - võimalus võita auhind, soodustus järgmisel ostukorral jne. Vähesed soovivad oma telefoninumbrit või e-maili jagada kui neil ei ole omad kasud mängus.

Kuna Facebook ei luba postitusse lisada HTML koodi, mida on vaja registreerimisvormiks, siis tuleb kampaania jaoks teha eraldi alamleht ning kood koos kampaania lühikirjeldusega sinna lisada. Seejärel saate postitustega seda lehte reklaamida.

Kui Teil ei ole vajalike vahendeid, et luua registreerimivorm ja korraldada loosimisi, siis võtke meiega ühendust: meryl[at]messenger.ee või +372 5556 2773

KLIENDITUGI:

+372 5302 5691
support[at]messenger.ee


MÜÜK:

Meryl Villemsaar
+372 5556 2773
meryl[at]messenger.ee