EV SSL Certificate

Teenustest


SMSjazz.net portaal
- Halda oma kontakte
- Saada sõnumeid
- Ajasta sõnumite saatmist
- Loo sõnumiblankette
Saadame Sinu SMS-d ise

Kui Sa ei ole kindel, et teed kõike õigesti või on lihtsalt käed-jalad tööd täis, siis pole probleemi, saadame Sinu sõnumid ise. :) Anna meile lihtsalt teada, kellele, mis kell ja mis sisuga SMS olema peab ning väljastame sõnumid ise.

Reklaamsõnumi sisu

Ettevõtted kulutavad kümneid tuhandeid eurosid, et luua just õige reklaamsõnum näiteks trükimeediasse. See võib koosneda vaid ühest või kahest lausest. Mille poolest SMS-i sisu erineb?

Ei erinegi... SMS-i sisu kirjutamisel tuleb täpselt sama palju vaeva näha, kui tehes seda mõne muu reklaamkanali jaoks.

Veendu, et alustad pakkumisega, et tekitada lugejas huvi; lisa konditsioon, et klient tegutseks enne, kui pakkumine ununeb; lisa tugev "call to action"...

Detaile, millele rõhku pöörata, võibki ette lugema jääda. Iga kampaania on erinev ja nõuab spetsiifilist lähenemist, et saavutada maksimaalne tulu.

Meie ülesanne on kõiki neid aspekte teada ja osata neid rakendada. SMS-i sisu määrab suures osas Sinu kampaania edukuse! Las me aitame Sind ning kavandame sisu ning anname Sulle suurima võimaluse õnnestumiseks.

Integreerimine klindihaldussüsteemiga

Pakume võimalust integreerida SMS sõnumite saatmine kliendi infosüsteemiga, kasutades XML või HTTPS/GET/POST protokolli. Võta ühendust SMSjazzi klienditoega.

KLIENDITUGI:

+372 5302 5691
support[at]messenger.ee


MÜÜK:

Meryl Villemsaar
+372 5556 2773
meryl[at]messenger.ee